SZCZOTKA DO ZAMIATANIA TARAS -CS GARDENA

The Symbol : HG-03609-20
The Availability Of : 16 piece
17,29 € NET
21,27 € Gross
The loyalty program is only available for logged in customers.
piece
Zamówienie telefoniczne: 695 643 158 Leave your phone
Shipping within : 3 days
Shipping price :
The Lack Of
About this product
The Weight Of The
0.25 kg
EAN :
4078500033701


Dane techniczne:

Długość: 290mm
Szerokość: 255mm
Wysokość: 30mm
Waga: 250g

Zastosowanie: Do sprzątania tarasów i balkonów
Gwarancja: 25 lat gwarancji
Szerokość robocza: 32 cm


Combisystem - szczotka do zamiatania tarasów o szerokości pracy 32 cm umożliwia łatwe sprzątanie tarasów i balkonów. GARDENA combisystem pozwala na elastyczność w użytkowaniu dzięki wymiennym narzędziom.

Szczotka do zamiatania tarasów jest kompatybilna ze wszystkimi trzonkami GARDENA combisystem, do których może zostać w prosty sposób przymocowana. GARDENA zaleca trzonki o długości 130 lub 150 cm, przy czym wybór trzonka uzależniony jest od warunków pracy i wzrostu użytkownika. Bezpieczne połączenie między szczotką do zamiatania tarasów a trzonkiem zapewnia wygodną pracę w każdej sytuacji.

Optymalne rezultaty sprzątania gwarantuje wytrzymałe włosie, osadzone w odpornej na uderzenia obudowie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Aby zaoszczędzić miejsce w trakcie przechowywania szczotki można zastosować combisystem - wieszak do narzędzi Flex. GARDENA combisystem - szczotka do zamiatania tarasów objęta jest 25-letnią gwarancją po rejestracji na www.gardena.com/pl/rejestracja w czasie 3 miesięcy od zakupu.

**
Parameters :

Manufacturer details

GARDENA Germany AB
PO Box 160 89, SE-103 92 Stockholm
01-066
Sweden

serwis@gardena.pl

There is currently no comments or ratings for this product.
The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :

This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.